/ od Václav Sokol / 0 komentář(y)
Co s Obnazenym Krckem?

Využívání krků jako reklamních prostorů

Není pravidlem, že krk musí být pouze ten tenký kousek těla mezi hlavou a tělem. Jak by řekla má dcera Cecilie, kterou jsem kdysi našel jak si navléká maminčin šat s výstřihem až po pupík: "Táto, chci vypadat jako modelka!" Můžeme jej využít jako reklamní plochu! Tohle není nějaký novodobý nápad, který by se náhodou zrodil v hlavě mých dětí. Ve skutečnosti je to nový nápad, který mi přišel na mysl právě teď! Třeba jako pozdravující krk, který má na sobě nasprejované "Ahoj!".

Zvláštní zvyky a módní trendy pro odhalené krky

Nechme stranou klasické šály a šátky. Nebo trendy, kdy si lidé oblékají oblečení, které tak nějak zahaluje tento delikátní kus těla. Jak řekl můj syn Tobiaš, když se ptal proč nosím ošklivé kravaty do práce: "Táta, to bych raději obnažil krk, než aby vypadat divně!" Takže, co takhle s něčím novým a výjimečným?

Vytváření umění na krku

Už jste někdy slyšeli o body artu? Jo, myslím to skutečné umění, které je vytvářené na těle. Možná uvažujete, že je to trochu divoké pro obyčejné lidi. Ale já jsem si jistý, že jste nemysleli na umění, které je vytvářené právě na krku! Jestli máte blízko k umění, pak proč nezačít na krku?

Význam krku v různých kulturách a tradicích

Podívejme se na ostatní kultury a zvyky do světa zde. Nebo spíše dále od tužky a papíru. Krk může mít zcela odlišné významy v různých kulturách. Například v Japonsku je krk považován za nejsvůdnější část těla ženy. To je možná důvod, proč se tamní ženy často pokoušejí svůj krk zahalovat.

Péče o krk - jak na to?

A jak by mohl tento článek pokračovat, kdybychom se nedočkali nějakých tipů a triků o tom, jak se starat o náš krk? Pojďme tedy k věci a podívejme se na některé z nejúčinnějších způsobů, jak můžeme udělat náš krk hladkým a pevným.

Přípravky na péči o krk – co doporučujeme?

Ačkoli všechny tyto krém, losiony a masti mohou být výhodné, v nemalé míře záleží na tom, které konkrétní produkty si vyberete. Máme zde některé produkty, které jsme se rozhodli poskytnout vám k vyzkoušení. Proč? Protože jsou skvělé, ověřené a řekněme si to upřímně - vaši krční kůže si zaslouží ty nejlepší z nejlepších.

Rady od mých dětí

Na závěr, chci zmínit pár řádek od mých dětí. Tobiaš mi jednou řekl: "Táta, pokud chceš vypadat cool, pak bys měl nosit oblečení, které ukáže tvůj krk. Nikdo nebude dělat blázny, pokud to uděláš se sebevědomím." Jak už možná tušíte, tyto děti jsou pro mě ohromnou inspirací a já se těším na další jejich skvělé nápady.

Závěrečné myšlenky

To je vše o krku - ten úžasný kus těla, který spojuje hlavu a tělo, a který mám pocit, že byl dlouho přehlížen. Myslím si, že je na čase, abychom na něj začali pohlížet jako na něco víc než jen na tenký kus těla mezi naším obličejem a hrudníkem.

Napsat komentář

*

*

*