/ od Jan Novák / 0 komentář(y)

Úvod

Strážci Zdravých Zubů se zavazují k ochraně soukromí našich uživatelů a zajištění nejvyšší možné úrovně bezpečnosti jejich osobních údajů. Tento dokument 'Zásady ochrany soukromí' popisuje postupy, které uplatňujeme při shromažďování, ukládání, používání a ochraně osobních údajů, které o vás můžeme získat, když navštívíte naši webovou stránku watchdogs.cz. Důkladně si prosím přečtěte následující text, abyste porozuměli našim názorům a praktikám ohledně vašich osobních údajů a jak s nimi budeme nakládat.

Shromažďování osobních údajů

K přístupu ke většině obsahu a funkcí naší webové stránky není vyžadováno poskytnutí osobních údajů. Avšak pro poskytování našich služeb a zlepšení uživatelského komfortu můžeme v určitých případech požadovat od uživatelů zadání osobních informací. Tyto informace mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní údaje, e-mailovou adresu atd. Všechny informace jsou shromažďovány s vaším výslovným souhlasem a jsou využívány v souladu s těmito zásadami ochrany soukromí.

Ukládání a ochrana osobních údajů

Všechny shromážděné osobní údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem, nelegálním zpracováním, nechtěným zničením nebo náhodnou ztrátou. Používáme různé bezpečnostní technologie a postupy k ochraně vašich osobních údajů. Vaše údaje jsou ukládány na zabezpečených serverech a jsou přístupné a použitelné pouze pro naše autorizované zaměstnance a dodavatele, kteří potřebují znát tyto informace pro zpracování v rámci poskytování služeb našeho webu.

Použití a sdílení osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje mohou být použity pro komunikaci s vámi, jako je zasílání informací o novinkách, službách nebo informací relevantních pro vaši péči o zuby. Vaše osobní údaje nebudeme sdílet s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu, s výjimkou zákonných důvodů nebo v případě, že je to nezbytné pro poskytnutí služby či plnění smlouvy s vámi.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, které máme v držení, a můžete požadovat jejich aktualizaci, opravu nebo vymazání. K tomuto účelu nebo pokud máte jakékoliv dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů, nás prosím kontaktujte pomocí e-mailu na [email protected]. Vezměte prosím v úvahu, že můžeme vyžadovat důkaz vaší totožnosti dříve, než vám poskytneme přístup k vašim osobním údajům.

Kontaktní údaje vlastníka webu

Pro jakékoli dotazy nebo obavy ohledně ochrany soukromí na naší webové stránce se můžete obrátit přímo na majitele webu:

  • Jméno: Jan Novák
  • Adresa: Botanická 68a, 602 00 Brno-střed, Czech Republic
  • E-mail: [email protected]

Napsat komentář

*

*

*